Vrtić T&T Kids

ko smo mi?

o nama

Akreditovana predškolska ustanova „T&T Kids“ je među malobrojnim vrtićima u Beogradu gde se nastava većinski odvija u prirodnom ambijentu – u borovoj šumi koja okružuje privatnu kuću i veliko dvorište, na 205m nadmorske visine, na ruži vetrova.

Kroz nesvakidašnji nastavni program kao i prostor uređen po evropskim standardima pružamo alternativu klasičnim vrtićima za sve roditelje koji veruju da osnov perpektivne budućnosti deteta leži u podsticanju istraživačkog duha, razvoju samostalnosti i empatije kroz povezivanje sa prirodom i svetom oko sebe.

Inspirisani mudrošću naših baka i deka, trudimo se da najmlađima usadimo ljubav ka prirodi i životinjama istovremeno ih pripremajući na zahteve savremenog doba. Mi spajamo prirodu i tradiciju  sa modernim načinom života, uzimajući najbolje iz oba sveta.

— Zbog čega radimo to što radimo?

Edukacijom se bavimo već više od deset godina u okviru „T&T centra za obrazovanje“ na Petlovom Brdu gde su stotine dece i odraslih uz nas progovorili strani jezik. 

T&T Kids nastao je kao želja za kreiranjem „Budućnosti sa više mogućnosti“ za generacije koje dolaze, spajanjem odrastanja u prirodi kao nekada sa obrazovnim programom koji je orijentisan zahtevima modernog doba uz akcenat na učenju engleskog jezika.

Naše metode rada sa decom pokazale su se izuzetno uspešnim jer mališani borave u okruženju koje po energiji i toplini podseća na porodičnu atmosferu a spoznaju svet oko sebe kroz istraživanje, igru i praktičnu primenu svih koncepata o kojima uče, pritom koristeći i engleski i srpski svakodnevno.

Naša glavna učionica natkrivena je samo nebom i krošnjama drveća a najuspešniji su nam oni dani koje gotovo u celosti provedemo na svežem vazduhu. Trudimo se da gradskom detetu vratimo prirodu kao i decu prirodi.

Želimo da naši najmladji stiču svest i odgovornost od detinjstva i zato insistiramo na timskom radu, dogovoru, kao i razvijanju empatije prema svim živim bićima kroz razumevanje svojih i tuđih emocija od malih nogu. Verujemo da se vaspitanje i prave vrednosti stiču od malena i da osim uticaja roditelja, vreme koje deca provode u vrtiću ima presudnu ulogu u njihovom socijalnom i emocionalnom razvoju.

Tu smo kao vaši saveznici u vaspitavanju budućih samostalnih mladih ljudi. Zajedno kreiramo bolji svet za buduće generacije.  

 

 

— Naša misija

Jednostavno govoreći, sve što radimo radimo u želji da T&T klinci izrastu u samosvesne i uspešne ljude – a za nas to znači da vole i poštuju sve ljude, životinje i prirodu oko sebe. Osim toga, verujemo da budućnost obrazovanja ne poznaje granice, pa naglasak stavljamo na učenje engleskog jezika sa željom da naša deca jednoga dana postanu građani sveta birajući gde žele da se zaposle.

— Naša vizija

Kroz naš rad doprinosimo redefinisanju vrednosti klasičnog obrazovnog sistema – inspirisani prirodom mi gradimo svet gde se ljubav, ljudskost, međusobno poštovanje i lični doprinos smatraju osnovnim vrednostima obrazovanog čoveka. Edukacijom menjamo svet.

o nama

Akreditovana predškolska ustanova „T&T Kids“ je među malobrojnim vrtićima u Beogradu gde se nastava većinski odvija u prirodnom ambijentu – u borovoj šumi koja okružuje privatnu kuću i veliko dvorište, na 205m nadmorske visine, na ruži vetrova.

Kroz nesvakidašnji nastavni program kao i prostor uređen po evropskim standardima pružamo alternativu klasičnim vrtićima za sve roditelje koji veruju da osnov perpektivne budućnosti deteta leži u podsticanju istraživačkog duha, razvoju samostalnosti i empatije kroz povezivanje sa prirodom i svetom oko sebe.

Inspirisani mudrošću naših baka i deka, trudimo se da najmlađima usadimo ljubav ka prirodi i životinjama istovremeno ih pripremajući na zahteve savremenog doba. Mi spajamo prirodu i tradiciju  sa modernim načinom života, uzimajući najbolje iz oba sveta.

— Zbog čega radimo to što radimo?

Edukacijom se bavimo već više od deset godina u okviru „T&T centra za obrazovanje“ na Petlovom Brdu gde su stotine dece i odraslih uz nas progovorili strani jezik. 

T&T Kids nastao je kao želja za kreiranjem „Budućnosti sa više mogućnosti“ za generacije koje dolaze, spajanjem odrastanja u prirodi kao nekada sa obrazovnim programom koji je orijentisan zahtevima modernog doba uz akcenat na učenju engleskog jezika.

Naše metode rada sa decom pokazale su se izuzetno uspešnim jer mališani borave u okruženju koje po energiji i toplini podseća na porodičnu atmosferu a spoznaju svet oko sebe kroz istraživanje, igru i praktičnu primenu svih koncepata o kojima uče, pritom koristeći i engleski i srpski svakodnevno.

Naša glavna učionica natkrivena je samo nebom i krošnjama drveća a najuspešniji su nam oni dani koje gotovo u celosti provedemo na svežem vazduhu. Trudimo se da gradskom detetu vratimo prirodu kao i decu prirodi.

Želimo da naši najmladji stiču svest i odgovornost od detinjstva i zato insistiramo na timskom radu, dogovoru, kao i razvijanju empatije prema svim živim bićima kroz razumevanje svojih i tuđih emocija od malih nogu. Verujemo da se vaspitanje i prave vrednosti stiču od malena i da osim uticaja roditelja, vreme koje deca provode u vrtiću ima presudnu ulogu u njihovom socijalnom i emocionalnom razvoju.

Tu smo kao vaši saveznici u vaspitavanju budućih samostalnih mladih ljudi. Zajedno kreiramo bolji svet za buduće generacije.  

 

 

— Naša misija

Jednostavno govoreći, sve što radimo radimo u želji da T&T klinci izrastu u samosvesne i uspešne ljude – a za nas to znači da vole i poštuju sve ljude, životinje i prirodu oko sebe. Osim toga, verujemo da budućnost obrazovanja ne poznaje granice, pa naglasak stavljamo na učenje engleskog jezika sa željom da naša deca jednoga dana postanu građani sveta birajući gde žele da se zaposle.

— Naša vizija

Kroz naš rad doprinosimo redefinisanju vrednosti klasičnog obrazovnog sistema – inspirisani prirodom mi gradimo svet gde se ljubav, ljudskost, međusobno poštovanje i lični doprinos smatraju osnovnim vrednostima obrazovanog čoveka. Edukacijom menjamo svet.

o nama

Akreditovana predškolska ustanova „T&T Kids“ je među malobrojnim vrtićima u Beogradu gde se nastava većinski odvija u prirodnom ambijentu – u borovoj šumi koja okružuje privatnu kuću i veliko dvorište, na 205m nadmorske visine, na ruži vetrova.

Kroz nesvakidašnji nastavni program kao i prostor uređen po evropskim standardima pružamo alternativu klasičnim vrtićima za sve roditelje koji veruju da osnov perpektivne budućnosti deteta leži u podsticanju istraživačkog duha, razvoju samostalnosti i empatije kroz povezivanje sa prirodom i svetom oko sebe.

Inspirisani mudrošću naših baka i deka, trudimo se da najmlađima usadimo ljubav ka prirodi i životinjama istovremeno ih pripremajući na zahteve savremenog doba. Mi spajamo prirodu i tradiciju  sa modernim načinom života, uzimajući najbolje iz oba sveta.

— Zbog čega radimo to što radimo?

Edukacijom se bavimo već više od deset godina u okviru „T&T centra za obrazovanje“ na Petlovom Brdu gde su stotine dece i odraslih uz nas progovorili strani jezik. 

T&T Kids nastao je kao želja za kreiranjem „Budućnosti sa više mogućnosti“ za generacije koje dolaze, spajanjem odrastanja u prirodi kao nekada sa obrazovnim programom koji je orijentisan zahtevima modernog doba uz akcenat na učenju engleskog jezika.

Naše metode rada sa decom pokazale su se izuzetno uspešnim jer mališani borave u okruženju koje po energiji i toplini podseća na porodičnu atmosferu a spoznaju svet oko sebe kroz istraživanje, igru i praktičnu primenu svih koncepata o kojima uče, pritom koristeći i engleski i srpski svakodnevno.

Naša glavna učionica natkrivena je samo nebom i krošnjama drveća a najuspešniji su nam oni dani koje gotovo u celosti provedemo na svežem vazduhu. Trudimo se da gradskom detetu vratimo prirodu kao i decu prirodi.

Želimo da naši najmladji stiču svest i odgovornost od detinjstva i zato insistiramo na timskom radu, dogovoru, kao i razvijanju empatije prema svim živim bićima kroz razumevanje svojih i tuđih emocija od malih nogu. Verujemo da se vaspitanje i prave vrednosti stiču od malena i da osim uticaja roditelja, vreme koje deca provode u vrtiću ima presudnu ulogu u njihovom socijalnom i emocionalnom razvoju.

Tu smo kao vaši saveznici u vaspitavanju budućih samostalnih mladih ljudi. Zajedno kreiramo bolji svet za buduće generacije.  

 

 

— Naša misija

Jednostavno govoreći, sve što radimo radimo u želji da T&T klinci izrastu u samosvesne i uspešne ljude – a za nas to znači da vole i poštuju sve ljude, životinje i prirodu oko sebe. Osim toga, verujemo da budućnost obrazovanja ne poznaje granice, pa naglasak stavljamo na učenje engleskog jezika sa željom da naša deca jednoga dana postanu građani sveta birajući gde žele da se zaposle.

— Naša vizija

Kroz naš rad doprinosimo redefinisanju vrednosti klasičnog obrazovnog sistema – inspirisani prirodom mi gradimo svet gde se ljubav, ljudskost, međusobno poštovanje i lični doprinos smatraju osnovnim vrednostima obrazovanog čoveka. Edukacijom menjamo svet.

Sitemap